Moc atrakcji podczas XXX Giełdy Rolniczej w Łącku!

 

Atrakcyjne stoiska, tradycyjne wyroby spożywcze, nietuzinkowe rękodzieło i barwna roślinność przyciągnęły zwiedzających z powiatu i okolic.

Impreza, na którą zaprosili MODR oddział Płock wraz ze Starostwem Powiatowym w Płocku odbyła się w niedzielę 15 maja na terenie przy Hali Sportowej w Łącku.

Z samego rana nastąpiło uroczyste otwarcie Giełdy. Wicestarosta Iwona Sierocka powitała gości, życząc wielu wrażeń, udanych zakupów i miłego popołudnia. Podczas rolniczego święta Wicestaroście towarzyszyli Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski wraz z Radnymi Powiatu.

Giełda Rolnicza w Łącku stała się areną zmagań o Puchar Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza w kategorii najlepsze stoisko Koła Gospodyń Wiejskich. Laur zwycięstwa przypadł w udziale KGW Sendenianki, choć należy przyznać, iż ocena i wybór tylko jednego zwycięscy przysporzył trudności - każde cieszyło oko i przyciągało tłumy.     

Podczas Giełdy nie zabrakło stoisk handlowych i usługowych firm działających dla rolnictwa, można było zasięgnąć porady w punktach konsultacyjnych  instytucji związanych z rolnictwem, odbywał się kiermasz kwiatów, drzew, krzewów ozdobnych. O atmosferę dnia zadbały zaproszone zespoły artystyczne.

Impreza potrwała do późnych godzin popołudniowych.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:30 - 15:30
środa w godz. 7:30 – 17:00

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Ok