Plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza” – można głosować !

Bodzanowskie lupiuchy oraz  Powiatowy Program Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych, to tylko dwie propozycje z kilku, na które można głosować w tegorocznej 13 edycji plebiscytu Tygodnika Płockiego „ Z Tumskiego Wzgórza” – Wydarzenie Roku 2019  w kategorii Na Ziemi Płockiej.

W kategorii tej znalazły się:

1. Otwarcie nowoczesnej hali sportowo-widowiskowej w Maszewie Dużym. Nominowany: wójt gminy Stara Biała Sławomir Wawrzyński.
  2. Bodzanowskie lepiuchy wpisane na listę produktów tradycyjnych województwa mazowieckiego. Nominowani: Renata Szymańska - przewodnicząca KGW „Bodzanowskie Pierożanki”, Mirosława Żaglewska - prezes Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Sokół” w Bodzanowie, Bogumiła Wiśniewska, Agnieszka Wachaczyk.
  3. Zapusty w Szczawinie Kościelnym. Nominowani: wójt gminy Szczawin Kościelny Barbara Stępniak, dyrektor GOK-u Ewa Chodorowska.
  4. I edycja Gosposiady w Brudzeniu Dużym. Nominowani: KGW „Aktywny Brudzeń”, KGW „Kreatywne kobiety”, KGW „Biedronki” .
  5. W Gostyninie oddano do użytku monitoring miejski. Nominowany: burmistrz Gostynina Paweł Kalinowski.
  6. Budowa stadionu miejskiego w Sierpcu. Nominowany: burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński.
  7. Powiatowy program wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych. Nominowani: Mariusz Bieniek - Starosta Płocki, Lech Dąbrowski - przewodniczący Rady Powiatu.
  8. Powstanie świetlicy wiejskiej w Lipiankach. Nominowani: wójt gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak, prezes OSP Lipianki Krzysztof Keplin, prezes Stowarzyszenia „Nasze Lipianki” - Marzena Nowacka.
  9. Kolejna edycja programu „Działaj lokalnie w powiecie płockim”. Nominowana: Prezes Funduszu Lokalnego Ziemi Płockiej Iwona Marczak.
  10. Powstanie klasy e-sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie. Nominowana: dyrektor ZSP w Drobinie Marzena Wasilewska-Łopata.

Każda kategoria ma swój prefiks i tak - Inicjatywy społeczne i gospodarcze – ISG; Kultura – KUL; Sport i turystyka -  SPT; Na Ziemi Płockiej – NPZ.

Każdy kto chciałby oddać głos może wysłać sms o treści NPZ. i numer wydarzenia, pod nr 73601 (koszt sms-a  to 3,69 zł brutto). Można również wyciąć i wysyłać kupon zamieszczony w każdym numerze Tygodnika Płockiego.

Listę wszystkich propozycji które biorą udział w plebiscycie znajdziecie na stronie https://tp.com.pl/artykul/wydarzenie-roku-2019/922324

Głosowanie potrawa do 26 marca do godz. 9:00.

Kto zwycięży okaże się 3 kwietnia w Domu Technika  w Płocku podczas uroczystej Gali Tygodnika Płockiego.

Zapraszamy do głosowania !