20-sta rocznica płockiego New Hollanda oraz otwarcie nowej Hali

Fabryka CNH Industrial Polska działa od 1998 r. rozwijając dziedzictwo ponad stuletniej produkcji maszyn rolniczych w Płocku. Dziś obchodzimy 20 urodziny Grupy. Wydarzenie zbiegło się z oficjalnym otwarciem nowej hali produkcyjnej.

Płocka fabryka to jeden z największych zakładów w regionie zatrudniający głównie mieszkańców Płocka i powiatu płockiego. Jego wyroby, m.in. kombajn zbożowy New Holland cieszą się wielkim uznaniem wśród rolników na całym świecie.

Z tej okazji płocką fabrykę odwiedziło wielu znamienitych gości, wśród których nie zabrakło przedstawicieli Grupy CNH Industrial (Prezydenta marki New Holland Agriculture Carlo Lambro, Dyrektora marki New Holland AG w Polsce Adama Sulaka, Dyrektora marki IVECO w Polsce i na Ukrainie Daniela Wolszczaka oraz Dyrektora Fabryki w Płocku Giacomo Stella), parlamentarzystów, przedsiębiorców, samorządowców. Powiat Płocki reprezentowali Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Lech Dąbrowski, którzy wręczyli liderom marki medal „Zasłużony dla Powiatu Płockiego”.