Kolejne czeki dla kolejnych strażaków z Powiatu Płockiego

7 września  odbyło się symboliczne przekazanie czeków dla OSP z Nowego Duninowa, OPS Dzierzążni a także OSP Lipianki w ramach  III edycji Programu Starostwa Powiatowego na zakup sprzętu ratowniczego i umundurowania. Była to też okazja by podziwiać strażaków w akcji, czyli podczas Gminnych Zawodów Pożarniczych.

Przedstawiciele jednostek, po dziesięć osób z każdej, zmagali się z takimi konkurencjami jak: sztafeta pożarnicza 7 x 50 metrów z przeszkodami a także ćwiczenie bojowe. Zwycięzca zawodów gminnych awansowała na zawody powiatowe, które odbędą się w najbliższą sobotę  14 września.

Wszystkie trzy drużyny otrzymały gratulacje i symboliczne czeki  od Wicestarosty Iwony Sierockiej.  Drużynom gratulował także Mirosław Krysiak Wójt Gminy Nowy Duninów.

Pieniądze w kwocie po 5 tyś zł trafiają do strażaków w ramach III edycji Programu Starostwa Powiatowego na zakup sprzętu ratowniczego i umundurowania.