Festyn "Aktywny Senior nie Antyk"

Seniorzy Ziemi Płockiej to bardzo aktywne grono osób z pasją, wizją działania, stawiających na samorealizację i kreatywność. Każdego roku organizują szereg wydarzeń – od kącików poetyckich, warsztatów malarskich, kółek aktorskich po przeglądy artystyczne czy festyny taneczne.

W środę 21 sierpnia, w Centrum Konferencyjnym nad Wisłą Oddział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku zorganizował Festyn "Aktywny Senior nie Antyk". Seniorzy wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiali, bawili się, nie zabrakło też małego poczęstunku.

Wśród przybyłych gości byli m.in.:  Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego Lech Dąbrowski. Rolę gospodyni wydarzenia pełniła niezastąpiona Jadwiga Korneszczuk – działaczka społeczna i Prezes Zarządu Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku.