Spotkanie Zarządu Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Płockiego

W dniu 21 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku odbyło się spotkanie Zarządu Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Płockiego. Wśród obecnych byli m.in.:  Starosta Płocki – Mariusz Bieniek, Wicestarosta Płocki – Iwona Sierocka,  Członek Zarządu Powiatu – Paweł Jakubowski, Dyrektor Płockiej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego – Tomasz Kominek oraz Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji – Karolina Koper.

Spotkaniu przewodniczyła Prezes Stowarzyszenia Pani Jolanta Kęsicka. Podczas spotkania poruszono tematy: Dożynek Powiatu Płockiego w Brudzeniu Dużym, możliwości pozyskiwania dotacji przez sołtysów ze środków Powiatu Płockiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz rozwijania działalności Stowarzyszenia Sołtysów Regionu Płockiego.