Dni Bodzanowa 2019

Miniony, długi weekend upłynął w Bodzanowie pod znakiem wielu atrakcji - zabawy, rozrywki, muzyki i zmagań sportowych. Od czwartku do niedzieli mieszkańcy Gminy Bodzanów i Powiatu Płockiego mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w Dniach Bodzanowa, które rozpoczęły się 15 sierpnia odpustem  parafialnym – parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bodzanowie. Tegoroczne uroczystości w Bodzanowie połączone były z  obchodami świąt: Święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Rocznicy „Cudu nad Wisłą” oraz Święto Wojska Polskiego. W uroczystościach Powiat Płocki reprezentował Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Członek Zarządu Powiatu w Płocku Paweł Bogiel oraz Radna Powiatu Płockiego Magdalena Kołodziejska.

Zawody sportowo – pożarnicze w Kępie Polskiej, Piknik Rodzinny, występy dzieci: The Voice Orkiestra, Cieślanie, Cherleaderki, Kruszyny i Czaderki, Recital Aleksandry Paczkowskiej, Koncert Wojciecha Gąsowskiego, OFF Road i WRAK RACE, Występ BOBIEGO, Występ Gwiazdy Wieczoru GESEK, dyskoteka z Formacją LenArt  to atrakcje, na które mogli liczyć mieszkańcy i goście, którzy bawili się w miniony weekend podczas Dni Bodzanowa.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.