Powiatowe Obchody 75 rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego w Wyszogrodzie

 1 sierpnia 2019 roku o godz. 17:00 w Amfiteatrze nad Wisłą w Wyszogrodzie odbyły się powiatowe obchody 75 rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego.

W ramach tych obchodów odbył się koncert w wykonaniu grupy Art  oraz Uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Po koncercie odbyło się wspólne śpiewanie pieśni.

W uroczystości udział wzięli Starosta Płocki - Pan Mariusz Bieniek, Wicestarosta Płocki - Pani Iwona Sierocka, Radna Powiatu Płockiego - Pani Elżbieta Jachimiak oraz Burmistrz Gminy i Miasta Wyszgród - Pani Iwona Gortat. Uroczystość została przygotowana przez Dyrektora - Panią Joannę Misiakowską, Nauczyciela - Panią Katarzynę Kamińską oraz Uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.