Zapraszamy na PLHHF 2019

VII edycja Hip-Hopowego festiwalu w Płocku rusza 1 sierpnia nad wiślaną skarpą.
Kolejny rok z rzędu nie zabraknie hip-hopowych wrażeń nad płocką skarpą. 1-3 sierpnia odbędzie się VII edycja Polish Hip-Hop Festiwal, na którym pojawią się najpopularniejsi artyści polskiej sceny, m. in. Kękę, Kali, Quebonafide, Paluch oraz wielu innych. Na trzech osobnych scenach zobaczymy artystów znanych wytwórni muzycznych i bitwy freestylowe. Do dyspozycji uczestników powstanie PLHHF CAMP, czyli pole namiotowe z oddzielną strefą sanitarną.
Do tegorocznej edycji festiwalu dołączy również fundacja DKMS. Uczestnicy mają możliwość zarejestrowania się jako dawcy komórek macierzystych w ramach „Dnia dawcy szpiku”.
Na terenie festiwalu będą przygotowane konkursy tematyczne, stoiska z albumami wykonawców, marki odzieżowe i mnóstwo klimatycznych akcentów hip-hopowej popkultury.