Powiatowa Olimpiada Sprawności Seniorów o Puchar Starosty Płockiego

W zeszłym roku w Nowym Duninowie sprawdziła się nowa formuła sportowej aktywności Seniorów. W tym roku Olimpiada zagościła u zeszłorocznych zwycięzców, czyli w Bulkowie. Drużyny Seniorów miały okazję sprawdzić się w kilku dyscyplinach sportowych. Oczywiście zawody przebiegały na wesoło, w koleżeńskiej, życzliwej atmosferze, ale nie zabrakło też, jak na Olimpiadę przystało, ducha sportowej rywalizacji.

Imprezę oficjalnie otworzyli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wójt Gminy Bulkowo Gabriel Graczyk oraz Zastępca Dyrektora PCPR Rafał Barciński. Dyscypliny, w których startowali Seniorzy faktycznie wymagały od nich dużej sprawności i zaangażowania. Zawodnicy musieli zmierzyć się m.in. w rzucie piłką do kosza, w grze w Darta, rzucie torbą na odległość, czy cięciu piłą „twoja moja” kłody drzewa. Oczywiście, jak i w poprzedniej edycji, było mnóstwo pozytywnej energii i dobrego humoru. Trzeba przyznać, że Seniorzy z niezwykłym zapałem i determinacją walczyli o jak najwyższą pozycję swojej drużyny.

Tradycyjnie imprezę poprowadziła Przewodnicząca lokalnych struktur Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Jadwiga Korneszczuk.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.