Odznaczenia, gratulacje i życzenia dla małżeństw z gminy Łąck

- Proszę przyjąć wyrazy największego uznania, najszczersze gratulacje i życzenia samych pięknych dni na kolejne lata wspólnego życia – zwracał się do tych wyjątkowych, długoletnich małżeństw Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Adam Sierocki.

W uroczystości wręczenia odznaczeń i gratulacji za długoletnie pożycie małżeńskie wzięło udział kilkadziesiąt wspaniałych par z gminy Łąck. Dwoje małżonków mogło się pochwalić 67-letnim stażem, ale wśród uhonorowanych byli również mieszkańcy z dorobkiem 63, 61, 60 lat itd. Najmłodsi stażem, którzy zostali wyróżnieni, spędzili ze sobą 50 lat.

Uroczystość odbyła się w hali sportowej w Łącku. Gospodarzem spotkania był Wójt Gminy Łąck Zbigniew Białecki, który wręczył jubilatom „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” – polskie cywilne odznaczenia państwowe nadawane przez Prezydenta RP.

Gratulacje i życzenia znakomitym parom pragnęli złożyć także zaproszeni goście, wśród których był Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Adam Sierocki.

– W imieniu Samorządu Powiatu Płockiego życzę Państwu, by przez wszystkie dni towarzyszyła Państwu wspaniała, ogromna, mądra miłość, żebyście dostrzegali siebie w natłoku codziennych spraw i zawsze patrzyli na siebie sercem – mówił do małżonków Wiceprzewodniczący Adam Sierocki.