Historyczny Przegląd Klubu Sportowego Huragan Bodzanów

Z okazji 42 rocznicy powstania Klubu Sportowego Huragan Bodzanów oraz 52 rocznicy powołania sekcji piłki nożnej, w sobotę, 30 czerwca w Bodzanowie odbyły się uroczystości jubileuszowe.

Piknik rozpoczęły zawody sportowe podczas których rozegrano trzy mecze towarzyskie. Najmłodsi piłkarze Huraganu zagrali z rówieśnikami z zespołu Soccer Słupno. Najstarsi, czyli oldboje zmierzyli się ze Świtem Staroźreby, a drużyna seniorów stanęła do rywalizacji z Mazurem Gostynin, występującym na co dzień w IV lidze. Przez cały czas trwania imprezy dostępna była dla uczestników i odwiedzających wystawa zdjęć historycznych. Na zakończenie odbyła się część oficjalna, w której uczestniczyli m.in.: Prezes Klubu Paweł Żal, Wicestarosta Iwona Sierocka, Radny Powiatu Płockiego Andrzej Kuliński, Radny Gminy Bodzanów Dariusz Nowak, a także były wieloletni trener Huraganu Waldemar Rypiński.

W trakcie uroczystości Wicestarosta Iwona Sierocka i Radny Powiatu Płockiego Andrzej Kuliński wręczyli również Medal „Zasłużony dla Powiatu Płockiego” nadany Uchwałą Kapituły Medalu za wybitne zasługi w obszarze działalności społecznej dla Władysława Rybickiego. Medal „Zasłużony dla Powiatu Płockiego” ustanowiony został Uchwałą Nr 262/XXX/2006 z dnia 25 stycznia 2006 r. jako wyraz szczególnego wyróżnienia i uznania za wybitne zasługi dla rozwoju naszego regionu. Medal przyznaje się osobom i podmiotom w obszarze działalności: samorządowej, gospodarczej, społecznej oraz kulturalno – oświatowej i sportowej. W skład Kapituły przyznającej wyróżnienie wchodzi: Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku, Starosta Płocki, Wicestarosta, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Przewodniczący Klubu Radnych oraz Sekretarz Powiatu.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.