Dzień Dziecka w Grodkowie

W ten szczególny dzień na całym świecie każdy z nas stara się by wszystkie dzieci czuły się szczęśliwe i kochane. Tradycja obchodzenia Światowego Dnia Dziecka jest już na stałe zapisana w kalendarzu rodziców, nauczycieli i oczywiście wszystkich dorosłych.

4 czerwca dzięki uprzejmości opiekunów ze Świetlicy Środowiskowej w Grodkowie, Gmina Wyszogród wspólnie z wychowankami świetlicy dzień ten spędził Starosta Płocki Mariusz Bieniek, który podarował dzieciom prezenty z okazji ich święta.

Tradycyjnie już, młodzi artyści ze świetlicy przygotowali specjalny repertuar na swoje święto, nie zapominając przy tym o Dniu Mamy i Taty.