I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE! POMÓŻ MARCELOWI I INNYM!

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku organizuje w dniach 17-18 lutego akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku na terenie miasta Płocka. Akcja dedykowana jest 10 - letniemu uczniowi tej szkoły – Marcelowi Brzezińskiemu, który kilka miesięcy temu zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Chłopiec pilnie potrzebuje dawcy szpiku. Działania zostały objęte patronatem Fundacji DKMS.

Rejestracja w bazie jest BEZPŁATNA, ale będziemy niezmiernie wdzięczni, jeżeli pokryjesz choćby nawet częściowo koszt rejestracji i badań, przekazując darowiznę. Wszystkie koszty rejestracji i przebadania jednego Dawcy, które wynoszą 180 zł. pokrywa fundacja DKMS m. in. dzięki darowiznom. Każda, nawet najmniejsza darowizna pozwoli pozyskać więcej potencjalnych Dawców.

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo z DKMS.pdf)Pismo z DKMS.pdf174 kB