Zaginęła pieczątka

Wydział Organizacji i Nadzoru Starostwa Powiatowego w Płocku informuje, iż w dniu 12 sierpnia 2011 r. w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami zaginęła pieczątka (tusz koloru czerwonego) następującej treści:

z up. STAROSTY

mgr Paweł Różański

Z-ca Dyrektora Wydziału Geodezji

i Gospodarki Nieruchomościami

Ponadto Wydział Organizacji i Nadzoru informuje, iż dokumenty  podstemplowane daną pieczątką od daty jej zaginięcia (12.08.2011 r.) uważa się za nieważne a każde stwierdzenie jej użycia powinno być zgłoszone do Starostwa Powiatowego w Płocku.