Tylko do połowy maja gimnazjaliści mogą ubiegać się o stypendium w programie "Mistrzowie Chemii"

 

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” przedłużyła nabór do programu stypendialnego „Mistrzowie CHEMII”. Elektroniczna rekrutacja potrwa do 14 maja. Uczniowie, którzy interesują się naukami przyrodniczymi i chcieliby podjąć naukę w Technikum Chemicznym w Płocku, mają szansę otrzymać środki finansowe na cały okres edukacji w szkole średniej. Wystarczy wejść na stronę Fundacji http://www.orlendarserca.pl/PL/NaszaDzialalnosc/ProgramStypendialny/MistrzowieChemii/Strony/default.aspx, wypełnić załączony formularz i przesłać do biura Fundacji do 16 maja wydrukowane i podpisane zgłoszenie (decyduje data stempla pocztowego). Rozstrzygnięcie programu planowane jest na lipiec.

Program realizowany jest od wielu lat w toruńskim Liceum Akademickim przy Zespole Szkół UMK, w tym roku po raz pierwszy Fundacja zdecydowała o rozpoczęciu rekrutacji  w Płocku, we współpracy z Technikum działającym w Zespole Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza. Stypendystami programu „Mistrzowie CHEMII” mają szansę zostać uczniowie, którzy osiągają dobre wyniki w nauce, biorą udział w konkursach i angażują się w działalność społeczną. W ramach stypendium Fundacja pokrywa m. in. koszt zakupu podręczników, udziału w programie zajęć dodatkowych czy pobyt w internacie wraz z wyżywieniem. Dodatkowo stypendyści otrzymują od Fundacji comiesięczne kieszonkowe na pokrycie osobistych wydatków.   Wypełnione formularze wraz z dokumentami należy przesłać do 16 maja na adres Fundacji (decyduje data stempla pocztowego).

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.