Rozwój elektronicznej administracji w samorządach województwa mazowieckiego wspomagającej niwelowanie dwudzielności potencjału województwa - Projekt EA

Źródło finansowania:

Priorytet II e- Rozwój Województwa Mazowieckiego,

Działanie 2.2 Rozwój e – usług.

Wartość projektu PLN: 185 265

Wkład Powiatu: 24 165

Wnioskowana dotacja: 161 100

Realizacja projektu:

Projekt realizowany przy współudziale samorządów powiatowych woj. mazowieckiego. Liderem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Całkowita wartość projektu – 60 mln, w tym:

dotacja unijna 51 mln

wkład UMWM i samorządów 9 mln